Jaunumi

Seko līdzi Vides izglītības centra “Botania” aktualitātēm

OGRES ZILAJOS KALNOS – MEŽA DIENAS 2024!

Sestdien, 20. aprīlī, no pulksten 11 līdz 15 dabas parkā “Ogres Zilie kalni” norisināsies Meža dienas 2024. Tās rīko Ogres novada pašvaldība un Ogres novada pašvaldības aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” (turpmāk Aģentūra).

Uzzināt vairāk
Vides izglītības centrā BOTANIA notiks pūpolu pētīšanas pasākums

Tuvojoties Pūpolsvētdienai un Lieldienām, ir laiks ielūkoties pūkaino pūpolu valstībā. Lai iepazītu to dažādību un izprastu to nozīmi dabā, 24. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, Vides izglītības centrā BOTANIA notiks pūpolu pētīšanas darbnīca “Iepazīsties – PŪPOLS!”.

Uzzināt vairāk
Vides izglītības centrā BOTANIA pirmajā mēnesī viesojušies vairāk nekā 2000 apmeklētāju

Pirmais mēnesis 1. februārī atklātajam Nacionālā botāniskā dārza vides izglītības centram Botania un tā darbiniekiem aizritējis darbīgs un pozitīvu atsauksmju piepildīts.

Uzzināt vairāk
Šodien Vides izglītības centrā BOTANIA – Augu valstība sagaidīja pirmos apmeklētājus!

Šodien, 1. februārī plkst. 10.00 Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī apmeklētājiem durvis ver Vides izglītības centrs BOTANIA.

Uzzināt vairāk
Vides izglītības centrs “Botania” augu iepazīšanai durvis apmeklētājiem vērs 1. februārī!

Nacionālais botāniskais dārzs sekmīgi pabeidzis 1460 m2 plašā vides izglītības centra “Botania” iekārtošanu un apmeklētājiem tas durvis vērs jau 1. februārī plkst. 10.00.

Uzzināt vairāk
Kā radās BOTANIA – no idejas līdz realizācijai

Šodien “Botania” ēka stalti slejas botāniskā dārza centrā, aicinot atklāt vairāk nekā 100 stāstus no augu pasaules. Taču tā nav tapusi vienā dienā – pat ne vienā gadā! Ir pagājusi teju desmitgade, kopš tika iesēta vides izglītības centra idejas sēkla un izdīga pirmās ieceres.

Uzzināt vairāk
Ielādē vairāk